Haber

Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener’i hastanede ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Kalp çarpıntısı, ritim bozukluğu” nedeniyle Ankara’da hastaneye kaldırıldı. Güven Hastanesi’nde tedavi altına alınan Meral Akşener’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

KILIÇDAROĞLU’DAN AKŞENER’E HASTANE ZİYARETİ

Haberi alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akşener’in tedavi altına alındığı hastaneye geldi. Akşener’e geçmiş olsun dileklerini ileten Kılıçdaroğlu, son durumu hakkında bilgi aldı.

“KISA SÜREDE SAĞLIĞA ULAŞACAĞINI UMUT EDİYORUM”

Hastaneden çıktıktan sonra gazetecilere açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Cumhurbaşkanı’na geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İnşallah bir an önce iyileşip taburcu olur. Aşama” dedi. dedim.

“GÖZLEM İÇİN HASTANEDE KALACAK”

Akşener’in son durumu hakkında bilgi veren İYİ Parti Genel Başkanı Başdanışmanı Turhan Çömez, “Genelkurmay’da yaptığı görüşmede çarpıntı hissetti. İş yükünün ağır olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Bu çarpıntıdan sonra hastaneye gelmeye karar verdik. .Acil serviste muayene edildi”Bütün tetkikleri tamamlandı. Bu gece gözlem amaçlı hastanede kalacak. Yarın taburcu olması planlanıyor. Endişelenecek bir şey yok.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu