Teknoloji

Twitch’in İç Açıcı Yıldızı Amouranth, Yalnızca En Çok Talep Edilen Hayran İçeriğini Açıklıyor

OnlyFans platformunu kullanmaya başlayan Amouranth, Twitch’te sağlam bir izleyici kitlesi edindikten sonra sayısız skandalı ve olaylı yayınlarıyla tanıdığımız Amouranth OnlyFans kullanıcılarından en çok hangi içerikleri talep aldığını tek tek anlattı.

Amouranth ayrıca OnlyFans için içerik üretiyor.

Bu platformdan her ay milyonlarca dolar kazanan ve faydalarını daha önce paylaşan yayıncı, bir röportaj sırasında en çok talep edilen OnlyFans içeriğinin ne olduğunu açıkladı.

Her talebe saygı duyduğunu söyleyen Amouranth’ın en çılgın istekleri testis ezme videolarıydı.

Stiletto giyip bu tarz görüntüleri çekmek isteyen OnlyFans abonelerinin istekleri elbette bununla sınırlı değil.

“Biri benden kendimi bir balon gibi şişirmemi ya da öyleymiş gibi davranmamı istedi.”

Aldığı en tuhaf istekleri paylaşan Amouranth, bu isteği tam olarak anlamadığını ve çok tuhaf bulduğunu sözlerine ekledi.

Bir abone, Amouranth’ın kendisini yutmasını istedi!

Amouranth, ünlü yayıncının dev gibi davranıp onu yutacağı bir video isteyen bir hayrandan gelen bu istek üzerine ‘Ağzıma sığdırabileceğim bir kamera lazım herhalde’ diye düşündü.

Amouranth, günün sonunda her şeyin para için olduğunu söyler ve en tuhaf dilekleri bile nasıl yerine getireceğini düşünür.

‘Başlangıçta tasarladıkları biçimde bir görsel yapmanın bir yolu olmadığını düşünürsem reddederim’ ifadesini kullanan yayıncı, bunu samimiyetle itiraf ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu