Haber

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, İncilipınar Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, İncilipınar Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini yerinde dinledi.

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, 12 yıl önce İncilipınar Mahallesi İncilipınar Caddesi’nden kaldırılan minibüs güzergahı konusunu yeniden gündeme getirdi.

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini yerinde dinleyen Önder Coşkun, “Pamukkale ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan İncilipınar Mahallesi 16 bin nüfusa sahip. Bu nedenle ziyarette bulunduk. Bugün mahallemizde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunları ve talepleri hakkında bilgi aldık. Burada çok insan var.” Uzun süredir vatandaşlarımızdan minibüs güzergahıyla ilgili şikayetler alıyoruz. İncilipınar Caddesi bu mahallenin en işlek caddesidir. 12 yıl önce İncilipınar Caddesi’nden geçen minibüsün 12 yıldır neden geçmediğini merak ediyoruz. Mahalle sakinlerimiz güvenlik nedeniyle parkta rahat oturamadıklarını söylüyor. 2- “Kocaman bir parkın güvenliğinin 3 korucunun inisiyatifine bırakılarak sağlanamayacağı açıktır. Çözüm bulunana kadar bu konuların takipçisi olacağız” dedi.

İncilipınar Mahallesi sakinlerinden Coşkun Emik, “Özel talebimiz İncilipınar minibüs güzergahı ile ilgili. Bunun Sevindik-Sümer sınırı gibi bir kısmının buradan geçmesini ve aynı zamanda biz de istiyoruz. Hatlar Zübeyde Hanım Caddesi’nden geçmeye devam edecek. Özellikle öğrenci ve çalışanlar otobüs dolduğunda binemiyor ve “İşe geç kalıyorlar. Bayramyeri’ne ulaşmakta zorlanıyoruz. Bu bakımdan güzergahın tekrar buradan geçmesini ve 12 yıllık mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu